ZA I PRZECIW

Dlaczego warto to robić?
Co takiego wspaniałego daje seks analny, że warto jest spróbować? Czy zastanawiasz się po co kochać się w ten sposób, skoro można to robić normalnie? Dlaczego tak wiele osób obawia się tego rodzaju praktyk? Czy obawy te są uzasadnione? Jaka jest prawda o seksie analnym? Na te pytania znajdziesz odpowiedź poniżej. Tu w punktach wymienione są wszystkie prawdziwe za i przeciw. Zawarte argumenty poparte są badaniami oraz wieloma obserwacjami i rozmowami z osobami, które mają bogate doświadczenie z seksem analnym.

ZA
Jakie korzyści daje miłość grecka?

Przede wszystkim seks analny jest niezwykle przyjemny. To całkiem nowe, wspaniałe odczucia. Pupa jest szczególnie erogennym miejscem, którego pobudzanie jest bardzo podniecające. Stymulacja odbytu potęguje rozkosze orgazmu. Można także przeżyć nowy, niezwykły orgazm analny. Jest to bardzo podniecająca forma aktywności seksualnej.

----------------------------------------

Największym wrogiem harmonijnej miłości jest monotonia. Seks analny jest dla wielu par wyjątkowo podniecającą i atrakcyjną forma urozmaicenia miłości. Gdy już się spróbuje, wtedy okazuje się, że jest bardzo przyjemny i przynosi ogromną rozkosz.

----------------------------------------

W ten sposób możesz kochać się nawet w trakcje miesiączki. Jeśli dla Ciebie okres jest przymusową przerwą w uprawianiu seksu, może trzeba to zmienić? Stosunek w pochwie zwykle nie jest przyjemny w te dni, a czasem wręcz niemożliwy. Jeśli jednak używasz tamponów, to seks analny staje się wspaniała alternatywą w trudne dni. A powinnaś wiedzieć, że seks we wspaniały i naturalny sposób eliminuje nieprzyjemne objawy miesiączki, działa rozluźniajaco i relaksująco, zmniejsza ból i poprawia samopoczucie. Działania te mają jeszcze większą siłę, gdy kochacie się bez prezerwatywy i jego sperma pozostanie w Tobie. Jej naturalne składniki wspaniale wpływają na Twoje ciało, przynosząc ukojenie i uśmierzając ból.

----------------------------------------

Seks bez prezerwatywy. Nie macie prezerwatywy? Lubicie kochać się bez prezerwatywy? Seks analny daje taką możliwość. W ten sposób nie można zajść w ciążę. Można więc bezpiecznie kochać się bez prezerwatywy. Pamiętać jednak trzeba, że każdy kontakt z inną osobą wiąże się z ryzykiem infekcji.

----------------------------------------

Dominacja. Jeśli lubisz decydować, to w miłości greckiej masz taką możliwość. Seks analny możliwy jest tylko przy Twojej pełnej akceptacji. Ty jesteś osobą, która podejmuje ostateczną decyzję. Mięsień w Twojej pupie - zwieracz, jest tak silny, że bez Twojej zgody nie można nic włożyć do środka.

----------------------------------------

Uległość. Wolisz jak Twój partner dominuje? Najpopularniejsza pozycja seksu analnego - "na czworakach" sprawia, że czujesz się jako strona pasywna, Twój partner bierze Cię, dominuje. Taki stosunek jest najpowszechniej kojarzony z uległością kobiety.

PRZECIW
Jakie są negatywne strony?
Pierwszy raz jest trudny i wymaga dobrego przygotowania. Większość osób musi nauczyć się jak uprawiać seks analny, a stosunek bez przygotowania może nie być przyjemny. Kochając się pierwszy raz analnie trzeba nauczyć się nowych rzeczy. Kolejne stosunki są jednak już coraz przyjemniejsze! Przy pierwszym współżyciu analnym zachowaj więc szczególną ostrożność. Postarajcie się wcześniej przygotować na ten moment. Niech partner będzie tak delikatny, jak podczas Twojego pierwszego stosunku w pochwie.

----------------------------------------

Istnieje wiele fałszywych mitów i przesądów, które sprawiają, że pomimo, że seks analny jest kuszący, to wiele osób boi się spróbować. Jeśli słyszałaś, że seks analny jest szkodliwy, bardzo bolesny lub brudny to był to jeden z powszechnych lecz nieprawdziwych stereotypów. Prawidłowy stosunek analny nie jest bolesny, z pewnością nie wpłynie negatywnie na Twoje zdrowie, nie jest też szczególnie brudny. Dla wielu kobiet stanowi natomiast źródło nowych i ciekawych wrażeń erotycznych.

----------------------------------------

Ból oraz higiena - to jedne z problemów, które najczęściej mogą zniechęcać. Należy jednak pamiętać, że właściwe przygotowanie sprawi, że żadne problemy nie pojawią się, a sam stosunek będzie higieniczny oraz niezwykle pobudzający i przyjemny. Ból pojawia się zawsze gdy coś jest nie tak, niezależnie od rodzaju seksu. Nawet podczas seksu oralnego można wywołać ból na przykład przygryzając łechtaczkę. Delikatne postępowanie uchroni Cię jednak przed przykrymi doświadczeniami i zapewni przyjemne odczucia.

----------------------------------------

Każdy kontakt z osobą, której przeszłości nie znamy wiąże się z ryzykiem infekcji, tak jest również gdy kochasz się bez zabezpieczenia analnie.

----------------------------------------