ZABAWKI ANALNE

Sztuczny penis w głębokiej stymulacji analnej
W sex-shopach często można znaleźć długie sztuczne penisy. Niektóre z nich są nawet specjalnie przeznaczone do miłości analnej. Takie zabawki dają możliwość najbardziej pełnego zaspokojenia i przeznaczone są do wywoływania maksymalnych przyjemności. Wnętrze pupy jest bardzo wrażliwe i może odbierać zarówno przyjemności jak i ból gdy robi się coś źle. Wprowadzanie przedmiotów głębiej niż około 12 centymetrów wymaga więc pewnego doświadczenia w miłości analnej. W tym miejscu dodatkowo odbytnica tworzy przewężenie oraz zakręca w stronę brzucha. Miękkie sztuczne penisy wprowadzane ostrożnie potrafią jednak odpowiednio wygiąć się i same kierują się we właściwą stronę. Przy odrobinie ostrożności i praktyki sprawia to, że wprowadzanie ich głęboko jest zdecydowanie łatwiejsze niż jakichkolwiek innych przedmiotów.
Technika wchodzenia głębiej polega na wykonywaniu niewielkich ruchów, stopniowym wsuwaniu penisa na przemian z jego wysuwaniem. Wsuwamy penis 1-2 centymetry głębiej, czekamy kilka sekund i wysuwamy go trochę, znowu kilka sekund czekamy i wsuwamy go około 1-2 centymetry głębiej niż poprzednimi razem. Tak więc przed każdym włożeniem penisa głębiej wysuwamy go trochę, tak jakbyśmy chcieli nabrać rozpęd, w rzeczywistości jednak poruszamy się powoli. Gwałtowne ruchy tam głęboko w środku mogą wywołać ból. Ostrożność jest o tyle ważna, ponieważ aby wsunąć penis głębiej musimy użyć pewnej siły. Penis musi bowiem utorować sobie drogę i rozciągnąć odbytnice, cały też czas opór stawia zwieracz, sprawia to, że nawet jeśli penis porusza się we właściwą stronę niezbędna jest pewna siła aby pokonać ten opór. Siła ta nie może też być jednak zbyt duża, bo czasami penis skieruje się w złą stronę i zamiast wchodzić głębiej naciska na ścianki odbytnicy, wtedy zbyt duża siła mogłaby je uszkodzić. Najlepsze są więc niewielkie ruchy, które sprawiają że penis sam odnajduje właściwą drogę, a wysuwanie penisa umożliwia korygowanie błędów, gdyby penis wchodził w złą stronę. Przy każdym wsunięciu głębiej możemy też lekko poruszać penisem na boki, utrzymując nacisk, ułatwia to odszukiwanie drogi. Głęboka penetracja miękkim sztucznym penisem nie wymaga jakiejś określonej pozycji i możliwa jest do wykonania w większości z nich. Należy tylko unikać pozycji gdy partnerka leży bokiem.Dobra jest natomiast pozycja na czworakach. W takiej pozycji brzuch może lekko opaść powodując, że odbytnica wyprostowuje się, ponadto zwieracz bardziej rozluźnia się. Wprowadzania go pod różnymi kątami niewiele pomaga, ponieważ penis jest miękki. Penis wsuwamy więc normalnie, trochę lekko do góry.

Dostępne zabawki
Długie zabawki analne można podzielić na wąskie i grube.Wąskie
W sprzedaży są dostępne specjalne wąskie zabawki analne. Mają one średnicę zbliżoną do grubości palca i przeznaczone są dla osób początkujących oraz tych które nie preferują rozciągania pupy. Dostępne jest też połączenie obu typów z wąską końcówką do głębokiej stymulacji i grubszą częścią do płytkiego rozciągnięcia. Bardzo praktyczna zabawka (na zdjęciu powyżej), zdecydowanie ułatwia głęboką penetrację, przy jednoczesnym maksymalnym pobudzaniu. Wąski koniec wygodny jest do przygotowania pupy do penetracji. Gdy zabawka wkładana jest cała, głęboko wnika tylko wąska część, jednak płytko odbytnica jest w pełni wypełniona grubszą częścią, dając maksymalne pobudzenie.
Uwagi
1. Niektóre wąskie zabawki mają tendencję do zwijania się w środku, zamiast przechodzić dalej. Powinny więc mieć one wystarczającą sztywność. Najlepsze są zabawki lateksowe, które nie zwijają się, a jednocześnie wyginają wystarczająco by pokonać różne zakręty jakie są w środku.
2. Wprowadzając wąskie zabawki większe jest też ryzyko wybrania złej drogi. Pupa ma średnicę odpowiadającą raczej grubości penisa niż palca i trochę przypomina labirynt. Wąski sztuczny penis może łatwo trafić w ślepy zaułek. Można tego nie zauważyć, a dalsze naciskanie wywoła ból. Aby wyjść z takiego zaułka trzeba się wysunąć czasem nawet 2-3 centymetry. Wkładając wąskie zabawki ważne jest więc ich naprzemienne wsuwanie i wysuwanie. Takie postępowanie ułatwia odnalezienie właściwej drogi i wycofanie się ze ślepego zaułka zanim wywoła się ból.

Grubsze zabawki.
Szczególnie te średnica przypominające penisa są doskonałe do penetracji analnej. Ponieważ średnica odbytnicy jest bardzo podobna, giętki penis bez problemu wnika do środka odnajdując właściwą drogę. Zapewnia też maksymalne wypełnienie i przez to duże przyjemności. Jednak takie wypełnienie może wywołać początkowo dyskomfort, dlatego należy poruszać się ostrożnie. Naprzemienne wysuwanie się również w tym przypadku jest korzystne, bo pomaga przyzwyczaić się pupie do wypełnienia, ułatwia także rozprowadzenie nawilżacza. Niestety przy takiej grubości przejście przez zakręt w odbytnicy nie jest łatwe. Sprawdź czy twoja zabawka łatwo zegnie się o kąt 90? Aby wejść głębiej niż 12 centymetrów w tym miejscu należy poruszać się powoli i wielokrotnie wsuwać się i wysuwać, aż wreszcie końcówka zegnie się we właściwy sposób i wniknie dalej.
Uwaga:
Wprowadzanie sztucznego penisa głębiej niż 12 centymetrów wiąże się z możliwością natknięcia się na nieczystości o wiele bardziej niż przy zwykłym pobudzaniu. Ponadto zwykła lewatywa nie daje wystarczającej pewności. Czystość zapewnić może dopiero głęboka lewatywa. Wiele jednak osób akceptuje możliwość takich niespodzianek i po prostu przygotowują się mając na przykład w pobliżu ręczniki papierowe.