PODWÓJNA PENETRACJA

Podwójny stosunek daje kobiecie możliwość maksymalnego zaspokojenia, do tego dochodzi dość powszechny fantazja o trójkącie. Źródła takich pragnień bywają różne.
Co to jest?
Podwójny stosunek polega na tym, że kobieta kocha się jednocześnie z dwoma mężczyznami. Jeden wprowadza penisa do jej pochwy, a drugi do odbytu. Jest kilka pozycji które zapewniają dużą swobodę obu partnerom. Ruchy są mimo wszystko ograniczone jest jednak bardziej ciasno, a kobieta czuje maksymalne zaspokojenie.
Jakie odczucia daje taki seks.,br> Dla kobiety jest to przede wszystkim maksymalne wypełnienie i rozciągnięcie. Mężczyzna natomiast czuje, że jest bardziej ciasno niezależnie czy jest w pochwie czy odbytnicy, wyczuwa również ruchy drugiego penisa.
Czy to jest trudne
Najtrudniejsze jest znalezienie odpowiednich partnerów. Taki stosunek wymaga dogadania się trzech aż osób. Sama penetracja nie jest skomplikowana choć wymaga bardziej wyszukanych pozycji i trochę gimnastyki. Drugie penisa jest tak łatwo włożyć dlatego najlepiej najpierw rozpocząć analnie, tak żeby drugi penis wsunął się do pochwy, odwrotny układ jest już trudniejszy.

A jeśli nie ma drugiego mężczyzny?
Czasami nie chcemy lub nie możemy angażować trzeciej osoby, wtedy z pomocą przychodzą erotyczne gadżety. Rolę drugiego mężczyzny może z powodzeniem spełniać wibrator lub sztuczny penis. Będzie on miał tendencje do wysuwania się dlatego trzeba go będzie przytrzymywać w czasie seksu. Tej wady pozbawione są zatyczki analne, które po włożeniu do odbytu pozostają samoczynnie na swoim miejscu. Na koniec przypomnienie, że jeśli chcemy włożyć do pochwy coś co wcześniej było w pupie to wcześniej należy to dokładnie umyć.


POZYCJE DO PODWÓJNEJ PENETRACJI
Dwie podstawowe pozycje, przedstawione poniżej, umożliwiają wygodny i w miarę łatwy podwójny seks. Kobieta jest w "kanapce" pomiędzy dwoma mężczyznami.


- w kanapce przodem - Mężczyzna 1 leży na plecach ze sztywnym penisem, kobieta siada na nim pozwalając by penis wsunął się do jej odbytu. Gdy penis jest już w środku kobieta rozchyla nogi i odchyla się do tyłu, może oprzeć się na łokciach, w tym czasie mężczyzna 2 klęcząc wsuwa się w pochwę.
Pozycja dla kobiet, które nie przepadają za intensywnymi stosunkami analnymi. Penis pozostający w odbycie jest raczej nieruchomy, zapewniając jedynie wypełnienie. Dopiero kobieta poruszając się może zwiększyć atrakcję dla analnego partnera.
Mężczyźni natomiast mogą z łatwością odnaleźć łechtaczkę lub piersi i pieszcząc je dłońmi zapewnić ekstra doznania, sprawia to, że trzy najważniejsze strefy erogenne kobiety pobudzane są jednocześnie.

- w kanapce tyłem - Kobieta siada przodem do leżącego mężczyzny 1, a jego penis wsuwa się do pochwy, jak w klasycznej pozycji na jeźdźca. Pochylając się maksymalnie może całować go, jednocześnie jednak odsłania swój odbyt. Wtedy mężczyzna 2 atakuje od tyłu.
Pobudzanie obu miejsc jest w tej pozycji bardziej zrównoważone. Stosunek analny może być też intensywny i głęboki, a klapsy wymierzone w odsłonięte w tej pozycji pośladki kobiety mogą dodać jeszcze więcej pikanterii.- w kanapce stojąc - Trudniejsza pozycja. Kobieta wskakuje na stojącego mężczyznę 1 i wisi na nim obejmując go rękami za szyję a udami za biodra. Penis wsuwa się do pochwy. Tak przytuleni mocno kochają się, wtedy mężczyzna 2 podchodzi od tyłu i wsuwa się w odbyt kobiety. Teraz kobieta unosząc się i opadając porusza się na dwóch penisach jednocześnie. Pozycja wymaga dobrej sprawności fizycznej, ruchy nie są bardzo intensywne, jednak mięśnie strefy erogennej u kobiety są rozluźnione dzięki czemu odczuwa intensywnie wewnętrzną stymulację, są to bardzo ciekawe odczucia. Możliwa jest również ta sama pozycja z tą zmianą, że kobieta najpierw rozpoczyna stosunkiem analnym. Mężczyzna przytrzymując pośladki kobiety zwróconej do niego tyłem wsuwa się w nią analnie. Kobieta rozchylając nogi robi miejsce dla drugiego partnera.