PIERWSZY RAZ

DLA KOBITY

Pierwsze doświadczenia
Kluczowym elementem jest poznanie i stopniowe oswajanie się z doznaniami płynącymi ze stymulacji pupy. Przed współżyciem dobrze jest przez pewien czas przyzwyczajać to miejsce do zwiększonego zainteresowania. Twój partner lub Ty sama dotykajcie pupę palcem pokrytym środkiem zwilżającym, wazeliną lub po prostu delikatnym kremem. Śliski palec delikatniej wnika do środka, a ponadto skóra odbiera więcej przyjemnych bodźców. Dobrze jest abyś w trakcje tych pierwszych prób była już podniecona, możecie rozpocząć miłością francuską, tak abyś odczuwała podniecenie, ale jeszcze nie orgazm. Również w trakcie, gdy Twój partner będzie zajęty Twoją pupą, możesz sięgnąć ręką do łechtaczki lub innego miejsca erogennego i delikatnie się stymulować. Gdy przygotowujesz się sama, jedną ręką pieść się w tradycyjny sposób, a drugą delikatnie stymuluj pupę. Wszystkie pozycje do tych zabaw są dobre. Najlepszy dostęp do miejsca które poznajecie jest, gdy jesteś na czworakach i wypniesz pupę wysoko do góry, ale jeśli wstydzisz się, to spróbujcie leżeć bokiem, pod kołdrą, przytuleni do siebie - może to być bardzo romantyczne. Dobrze jest też, aby w trakcje zwykłych stosunków Twój partner pieścił Cię i ostrożnie wkładał Ci palec do pupy. Oprócz zabaw z palcem możesz spróbować coś sztucznego, np: mały wibrator (są specjalne wibratory analne, nie dużo większe od palca) lub coś podobnego no i oczywiście świeczka, która jest wspaniała do tych zabaw (dopasowuje się do kształtu Twojego ciała, jest miękka i delikatna)

Pierwszy stosunek
Gdy już zdecydujesz się na pełne współżycie, upewnij się że w ciągu kilku ostatnich godzin wypróżniłaś się, jeśli masz wątpliwości zbadaj się palcem. W środku nie powinno być nic, jeśli tak nie jest idź do toalety. Jeśli czystość jest dla Ciebie najważniejsza, a nie boisz się nowych eksperymentów możesz umyć się w środku. Polega to na tym, że wkładasz prysznic pomiędzy pośladki tak aby strumień wody skierowany był na Twój otworek, rozluźnij się tak, aby woda wniknęła do środka. Nie powinno to być dużo - ilość równą szklance wody. Następnie wypróżnij się, tak aby woda nie została w środku. Możesz się teraz zbadać ponownie, powinnaś być już czysta. Jeśli nie masz wcześniejszych takich doświadczeń nie powtarzaj tego więcej niż trzy razy, jak również nie używaj zbyt dużo wody, bo wniknie za głęboko i wyjdzie dopiero w czasie stosunku brudząc wszystko.
Dwie pozycje są szczególnie polecane pierwszym razem. Pozycja misjonarska, tradycyjna, leżąc na plecach musisz tylko przyciągnąć nogi mocniej do piersi. Zaletą jest to, że bardzo przypomina zwyczajny stosunek, ponadto jesteście zwróceni twarzami do siebie, możecie rozmawiać, całować się, obserwować swoje reakcje. Druga pozycja polecana na początku to pozycja na czworakach, gwarantuje łatwy dostęp do Twojej pupy i rozluźnienie zwieracza - penis łatwiej wniknie do środka. Dla niego silny bodziec erotyczny stanowić będzie Twoje ciało w takiej pozycji, a dla Ciebie ważna będzie możliwość decydowania o głębokości i kierunku penetracji. Możecie kochać się na podłodze, uklęknij tyłem do niego, lekko rozchyl nogi i pochyl się. Jeśli pozostaniesz na łokciach będziesz miała dużą możliwość ruchu. Dzięki temu jeśli w trakcje penetracji coś będzie nie tak, będziesz mogła odsunąć się. Jeśli natomiast będzie przyjemnie będziesz mogła poruszać się naprzeciw jego ruchom, tak aby penis wnikał mocniej, lub poruszać się na boki odkrywając nowe doznania. W tej pozycji Twoje piersi będą luźno zwisały i on będzie mógł je bardzo przyjemnie pieścić. Drugim wariantem jest jeśli w tej pozycji nie będziesz podpierać się rękami i położysz głowę na poduszkę, ręce możesz trzymać z boku lub wyciągnąć przed siebie (wygląda to jak ukłon przed faraonem). Ograniczy to trochę możliwość Twoich ruchów, ale on będzie miał wspaniały widok, Twoje ciało będzie wyglądać nadzwyczaj podniecająco, a także Twoja pupa będzie jeszcze lepiej wyeksponowana i jeszcze łatwiej będzie mu wprowadzić penisa do środka.
Dobrze jest rozpocząć tradycyjnym stosunkiem w dowolnej pozycji, tak abyście oboje osiągnęli podniecenie (ale nie orgazm) i wtedy przejść do stosunku analnego. Zanim partner wprowadzi członka, niech nasmaruje środkiem zwilżającym Twoją pupę, wkładając do środka nawet dwa palce, może zacząć to robić już w trakcje stosunku. Ty leżąc masz najważniejsze zadanie rozluźnić się, Twoja pupa na dotyk może reagować zaciskaniem i najważniejsze to opanować ten odruch, ponieważ stosunek podczas gdy Ty zaciskasz pupę może wywołać ból. Gdy poczujesz sztywnego penisa naciskającego na Twoją pupę zacznij mocno przeć, tak jakbyś chciała się wypróżnić ( nie obawiaj się w środku nic nie ma, więc nic nie wyjdzie ). Parcie natomiast spowoduje, że Twoja pupa otworzy się, a dodatkowo nie zaciśniesz jej odruchowo przy dotyku. Najprzyjemniej jest jeśli penis sam wniknie do Twojej pupy. Aby tak było niech on naciska penisem na zwieracz, a wtedy zacznij przeć - odbytnica wysunie się i obejmie czekającego penisa. Niech partner wsunie go trochę głębiej. Wtedy najważniejszy moment penetracji już jest za wami, główka penisa znajduje się już w środku. Niech poczeka teraz chwilę zanim zacznie powolne ruchy. Sprawdź tą technikę na przykładzie: zaciśnij usta i lekko naciśnij czubkiem palca, jakbyś chciała wsunąć go do środka, trzymając palec wydmij wargi, a po chwili zaciśnij je, po tym ruchu palec powinien bez problemu znaleźć się pomiędzy wargami. Sprawdź jeszcze o ile łatwiej jest wsunąć palec do zaciśniętych ust, gdy będzie on mocno wilgotny. Tak więc odpowiednie połączenie rozluźnienia i nawilżenia sprawi, że wprowadzenie penisa stanie się niezwykle łatwe i przyjemne.
Przez kilka chwil na początku niech partner porusza się ostrożnie. Po kilku minutach Twoja pupa przyzwyczai się do wypełnienia i już będziecie mogli kochać się normalnie. Wtedy możecie nawet spróbować wysuwać penisa całkowicie, pupa pozostanie przez chwilę otwarta i ponowna penetracja nie będzie już problemem. Pierwszym razem trudno jest przeżyć orgazm analny, dlatego w trakcje stosunku możesz pieścić łechtaczkę lub inne miejsce erogenne. Ważny jest środek nawilżający możecie stosować specjalne środki z sex-shopów, preparaty nawilżające pochwę (niedrogie z apteki), delikatne kremy (ważne żeby nie zawierał składników drażniących - spróbuj trochę na język czy szczypie), no i oczywiście wazelinę. Jeśli stosujecie prezerwatywę unikaj ostatnich 2 preparatów. Zasadą jest, że jeśli brałaś do ust jego penisa bez prezerwatywy, to teraz też nie ma potrzeby jej stosowania, będzie czysto nawet bez prezerwatywy, a w ciążę też nie zajdziesz (upewnij się że nie pomylił dziurki, jeśli partner jest nie wprawiony może przez pomyłkę trafić do pochwy).
Po stosunku nie musisz robić nic specjalnego, przez chwile pupa może pozostać otwarta, ale szybko wróci do normalnego stanu. Możesz wytrzeć nadmiar środka nawilżającego z okolic pupy. Jeśli się myjesz to delikatnie tylko z zewnątrz, nie wkładaj namydlonego palca do środka - będzie szczypać, po wytarciu pokremuj pupę. Poproś też, aby on się umył, zwłaszcza gdy będzie jeszcze chciał dotykać Twojej pochwy.

DLA MĘŻCZYZNY

Jeśli jest to twój pierwszy raz nie masz się za bardzo czym chwalić. Ale spoko, będzie dobrze; jest bardzo podobnie do zwykłego seksu. Jeśli ona już to robiła, pomoże ci rozluźniając pupę. Użyj też dużo środka zwilżającego. Osoby z doświadczeniem mogą tylko "umaczać" penisa w pochwie, pierwszym razem jednak weź wazelinę lub jakiś specjalny środek nawilżający (do nabycia w sex-shopie, może to być zwykły lubrykant do pochwy, tańsze są środki zwilżające do pochwy w aptece) ewentualnie zwykły krem (weź trochę na język, jeśli nie szczypie to można go użyć). Przed penetracją włóż jeden, dwa palce, rozsmarowuj krem delikatnie rozciągając pupę (nie przesadzaj jednak, kilka ruchów okrężnych palcem wystarczy). Na początek najlepsze są dwie pozycje. Zwykła "misjonarska", tak jak przy normalnym seksie; kobieta leży na plecach z rozchylonymi nogami, tym razem jednak niech podciągnie je bardziej do piersi. W tej pozycji będziesz mógł obserwować jej twarz, całować ją. Druga pozycja to też tradycyjna: "od tyłu", niech ona uklęknie i pochyli się, czym niżej tym bardziej jej pupa będzie wypięta i łatwiej będzie ci dobrać się do jej dziurki.
Penetracja. W czasie penetracji postaraj się aby twój penis był jak najtwardszy. Jej pupę zamyka silny mięsień - zwieracz odbytu, będziesz musiał pokonać pewien opór, żeby włożyć pierwsze 3-4 cm; głębiej już jest luźno, a zwieracz w trakcje seksu też rozluźni się. Najtrudniej jest więc włożyć żołądź penisa do odbytnicy. W rekomendowanych pozycjach jej tyłek jest dobrze dostępny i łatwo możesz ręką przytrzymać penisa, możesz go też posmarować wazeliną; przyłóż go do otworu i powoli, ale stanowczo naciskaj; poproś ją by jednocześnie mocno parła (to rozluźnia zwieracz). Jeżeli penis nie wchodzi, nie próbuj wejść na siłę, to może wywołać silny ból. Lepiej chwilę odczekaj, zmień pozycję, pieść jej pupę; to pomoże jej się rozluźnić i następna próba powinna być już udana. Jak główka penisa znajdzie się w środku zatrzymaj się na chwilę. Pomoże to jej rozluźnić się i przyzwyczaić do wypełnienia. Potem powoli zacznij się wsuwać i wysuwać, stopniowo głębiej i mocniej. Pupa jest ciasna, uważaj by nie naderwać sobie napletka (stosuj dużo nawilżacza). Jeśli całujecie się z językiem, to już nie ma konieczności stosowania prezerwatywy ale gdy obawiasz się, że ona nie jest zdrowa lub nie chcesz ubrudzić sobie penisa możesz założyć gumkę. Po seksie analnym umyj się zanim zajmiesz się jej cipką (ewentualnie ona może umyć ci penisa językiem, ale mało kobiet się na to godzi). Nie obawiaj się seksu analnego, będzie przyjemnie. Gdybyś nie mógł poradzić sobie z włożeniem penisa, bezpośrednio przed penetracją włóż na chwilę jakiś podobny przedmiot, najlepiej wibrator lub świeczkę, to rozluźni jej zwieracz.

Jej pierwszy raz.
Znacznie częściej będziesz miał doczynienia z jej pierwszym razem. W takich sytuacjach musisz powoli ją rozbudzić ostrożnie pieszcząc jej pupę przez kilka - kilkanaście dni. Penetracja penisem w przypadku gdy ona nigdy nie dotykała wcześniej swojej pupy (dziewica analna) zwykle nie jest przyjemna. Proste wkładanie palca przez kilka dni przyzwyczai ją trochę do pobudzania pupy. Pamiętaj, że dla niej jest to coś nowego i musisz ją uczyć tego powoli. Jeśli jesteś odpowiedzialny i zależy ci na jej odczuciach to przygotuj ją odpowiednio. Zacznij od wkładania palca w trakcje seksu, łatwo nawilżysz go sokami z jej pochwy. W kolejne dni weź wazelinę (lub inny nawilżacz) i ostrożnie wmasuj palcem w jej zwieracz. To oswoi ją z ingerencją w jej bardzo prywatną część ciała. Przez te pierwsze dni wywołujesz przede wszystkim proces psychiczny prowadzący do zaakceptowania tej formy aktywności seksualnej. Gdy ona już przyzwyczai się do tego, możesz pieścić ją intensywniej np: dwoma palcami lub jakimiś przedmiotami świeczką lub wibratorem. Są specjalne małe wibratory analne, trochę większe od palca (małe są lepsze, bo wtedy twój penis będzie dla niej atrakcją i będzie wolała twojego ciepłego i dużego penisa niż sztuczny zamiennik)