OWŁOSIENIE

Fryzura intymna - wygolenie odbytu
Na większości zdjęć pornograficznych modelki mają wygolone i doskonale wyeksponowane narządy płciowe, czasami pozostawiając jedynie seksowną fryzurkę. Zdjęcia owłosionego odbytu są natomiast rzadkością. Czy kobieca pupa nie jest owłosiona? Nie, wiele kobieta ma włosy na pupie! Zwykle owłosione są tylko najbliższe okolice odbytu, często też włosy są jasne i bardziej delikatne niż u mężczyzn, ale są.

Typowy wygląd naturalnej fryzury kobiecej.

------------------------------------------------------------

Modelka pokaże jak w kilka minut sprawić, aby pupa stała się gładka i pozbawiona zbędnego owłosienia. Wygolenie włosów wokół odbytu, sprawi że pupa nabierze bardziej kobiecego wyglądu. Poprawia to też higienę, gdyż ogoloną pupę łatwiej utrzymać w czystości.
Jeśli nie wiesz czy to jest dobry pomysł zobacz poniższe zdjęcia i porównaj je. Wielu mężczyzn podnieca właśnie widok naturalnie owłosionego łona. Na poniższej serii zdjęć można porównać wygląd strefy intymnej naturalnej i wygolonej. Zdecyduj co podoba ci się bardziej.
Wygląd przed.
Zanim przystąpisz do golenia włosy możesz skrócić nożyczkami, należy bardzo uważać, aby nie zranić się. Jeżeli robisz to sama przyjmij wygodną pozycję. Ustaw lustro i światło w taki sposób aby mieć jak najlepszy widok na cały obszar.

------------------------------------------------------------

Włosy należy zmoczyć i posmarować pianką. Gdy nie masz pianki do golenia możesz ją zrobić rozcierając aż do spienienia mydło.
W czasie golenia
Włosy można golić w pokoju. Maszynkę oczyszcza się wtedy na ręczniku papierowym lub w misce z wodą. Należy to robić często, gdyż długie włosy szybko zatykają ostrza uniemożliwiając golenie. Gdy golisz się sama możesz też robić to w wannie, wtedy po skończeniu będziesz mogła od razu spłukać nadmiar pianki.

------------------------------------------------------------

Włosy zaczynają odrastać po około tygodniu, ale kolejne golenie jest już łatwiejsze. Czasami po pierwszym goleniu skóra jest podrażniona i mogą pojawiać się zaczerwienienia lub wypryski. Znikają jednak po kilku dniach, a po następnych zabiegach skóra jest już przyzwyczajona i nie ma problemów.
Ostateczny efekt
Jeśli spodobała ci się przemiana modelki spróbuj sam/a. Ale nie musisz też robić tego w samotności. Wspólne zabawy są niezwykle podniecające i podnoszą zaufanie do partnera.
Zaproponuj to swojej partnerce, zapewnij ją że będziesz ostrożny i bardzo uważaj, gdyż miękką skórę genitaliów można łatwo zaciąć.
Poproś swojego partnera o taką przysługę. Nie tylko ułatwi to wykonanie tego zabiegu, ale też zbliży was emocjonalnie oraz rozbudzi wasze zmysły do dalszych zabaw seksualnych.

Seks Analny - Poradnik