ORGAZM ANALNY

Stymulacja pupy wywołuje silne pobudzenie erotyczne. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak czułe jest to miejsce. W zależności od sposobu pobudzania uczucia są różne, jednak zawsze bardzo przyjemne. Delikatny dotyk między pośladkami wilgotnym palcem przypomina dotykanie łechtaczki, niekiedy może też lekko łaskotać. Jeśli mocno rozchylisz pośladki wtedy intensywność przyjemności zwiększy się, nie będzie też uczucia łaskotania. Najlepiej oczywiście jest poprosić partnera, aby pieścił Cię językiem. To będzie tak jak całowanie łechtaczki, bardzo intensywne i szybko zapomnisz o ewentualnym wstydzie. Penetracja łączy w sobie dwa źródła odczuć, pobudzanie wrażliwych obszarów i uczucie rozciągania zwieracza. Zwieracz jest zwykle mocno zaciśnięty, aby nauczyć się go rozluźniać potrzeba trochę czasu. O ile samo pobudzanie tego miejsca zawsze jest przyjemne, to rozciągnięcie zwieracza jest odczuwane różnie. Pojawiać się może uczucie wypełnienia, napięcia, ciepła lub uczucia zbliżającego się orgazmu. Na pewno przy wkładaniu czegokolwiek należy pamiętać o nawilżeniu, zmniejszy to tarcie i zdecydowanie zwiększy przyjemność. Jeśli początkowo palec jest zbyt duży, można zacząć od czegoś mniejszego (np. w kształcie długopisu). W ten sposób dotrzesz do wewnętrznych stref erogennych, bez konieczności rozciągania zwieracza.
Samo rozciągnięcie zwieracza jest intensywnie odczuwane, wiele osób to lubi. Wszyscy też lubią to w chwili orgazmu i tuż przed nim. Orgazm bowiem wywołuje naturalne rytmiczne skurcze zwieracza. Jego dodatkowe pobudzanie, na przykład palcem, znacznie zwielokrotnia przyjemność i sprawia że orgazm jest o wiele głębszy.
Jeśli jesteś w środku, postaraj się wejść głębiej niż 3 centymetry. Tam zaczyna się kolejna strefa odczuć. Pupa jest tam znacznie luźniejsza i można pobudzać szczególnie wrażliwe obszary tak zwane punkty G i A. Uczucia przypominają pobudzanie pochwy, często są jednak bardziej intensywne. Pobudzanie tej strefy jest bardzo przyjemne, szczególnie jeśli odkryje się któryś z punków A lub G. Umiejscowione są one od strony pochwy, należy więc naciskać na przednią ściankę (w kierunku brzucha). Punkt G można łatwo odnaleźć palcem, znajduje się on około 4 centymetrów od wejścia, punkt A leży zdecydowanie głębiej. W tej strefie też mogą znajdować się nieczystości. Zwykle nic nie ma, ale na pewien czas przed wypróżnieniem miejsce to wypełnia się. Dlatego odkrywać przyjemności najlepiej jest około 2 godziny po wypróżnieniu, wygodnie jest też robić to w wannie, w czasie kąpieli. Jeśli sprawa czystości jest dla Ciebie bardzo ważna załóż na palec prezerwatywę lub rękawiczkę gumową. Pobudzając punkt G w pupie bardzo łatwo będziesz mogła osiągnąć orgazm.

Orgazm analny
Sex analny jest bardzo przyjemny, daje też możliwość przeżycia prawdziwego orgazmu analnego. Praktyki analne, zwłaszcza na początku, bardzo intensyfikują rozkosz płynącą ze stymulacji z przodu. Palec partnera w Twojej pupie w trakcje normalnego stosunku sprawi że w czasie orgazmu "zobaczysz gwiazdki", odpłyniesz z rozkoszy. Ale to nie wszystko czego możesz doznać. Przyjemność mogą być tak wielkie, że przeżyjesz orgazm. Niektóre osoby uważają, że każdy orgazm jest jednakowy i nie ma tu znaczenia w jaki sposób się do niego dochodzi (stymulując pochwę, łechtaczkę, odbyt, piersi...). Ta strona przyjmuje jednak założenie, że istnieje oddzielnie orgazm analny. Z przeprowadzonych badań i wywiadów wynika bowiem, że możliwe jest osiągnięcie orgazmu wyłącznie przez stymulację pupy i jest on inny od pozostałych orgazmów. Możliwe jest też osiągnięcie orgazmu analnego i łechtaczkowego w tym samym czasie, przyjemności nie podejmiemy się tu nawet opisać, gdyż są ogromne. Tak więc, jak wzbić się na wyżyny rozkoszy? Orgazmu analnego trzeba się nauczyć. Kobiety są w wygodniejszej sytuacji, gdyż uczą się odczuwania przyjemności także w tradycyjnym seksie. Dla mężczyzn orgazm jest czymś naturalnym i nauka nowego typu orgazmu sprawia pewne kłopoty natury emocjonalnej. Jeśli się zastanawiasz, to oczywiście mężczyzna też może przeżyć orgazm analny. Jest to bardzo przyjemne, a dodatkową zaletą jest fakt, iż może przeżywać je tak często jak kobieta, gdyż nie musi odpocząć tak jak po tradycyjnym orgazmie z wytryskiem. Niektórym osobom nauka orgazmu przychodzi łatwiej, innym trochę trudniej, wtedy przydatna jest pomoc kogoś, kto wie jak to robić i po kilku wspólnych lekcjach przy użyciu wibratora odkryje sekrety rozkoszy.
Dla kobiety penetracja analna, często jest bardzo podobna do stosunku pochwowego. Pomiędzy pochwą i odbytem znajduje się tylko cienka błona, pobudzane są więc wszystkie te miejsca, które dają przyjemność przy zwykłym stosunku, ale też dodatkowo wiele innych. W pupie znajduje się bardzo dużo receptorów odpowiedzialnych za odczuwanie przyjemności, choć mało kto o nich jednak wie, a np: zwieracz jest elementem silnie związanym z orgazmem. Możesz to zaobserwować w trakcje każdego orgazmu, wtedy zwieracz zaciska się rytmicznie warunkując przyjemność. W czasie penetracji analnej zwieracz jest pobudzany bezpośrednio, a po dłuższym stosunku jest rozluźniony, zwiększa się przepływ krwi i staje się jeszcze bardziej wrażliwy. Do penetracji analnej dochodzi też pod trochę innym kątem niż w pochwie, daje to nowe niezwykłe doznania. Jeśli przeżywasz orgazmy w trakcje stosunku pochwowego, może bardzo zadowolić Cię penetracja w pozycji od tyłu z nastawieniem na to, aby leżeć jak najbardziej płasko. Możesz po prostu położyć się na brzuchu, ewentualnie z poduszką pod brzuchem. Jeśli macie wprawę, partner powinien poradzić sobie z wejściem, jeśli nie, przez chwilę kochajcie się w innej pozycji najlepiej na czworakach, a w trakcje połóż się na płasko. Lekko unosząc pupę regulujesz pomiędzy doznaniami płynącymi z głębszej penetracji (pupa uniesiona) i z innego kąta penetracji gdy leżysz płasko.
Za odmienność orgazmu analnego oprócz pobudzania zwieracza odpowiada stymulacja wnętrza pupy. Do silnego pobudzenia potrzebna jest dość długa penetracja, prezerwatywa zwiększa wrażliwość ścianek pupy, z nawilżaczy najlepsza jest zwykła oliwka lub wazelina. Jeśli partner nie może kochać się aż tak długo, aby doprowadzić Cię do orgazmu analnego, użyjcie sztucznego penisa, najlepiej lateksowego. Sztuczny penis jest też przydatny gdy ćwiczysz sama. Zawsze pamiętaj też, że rozluźnienie mięśni podbrzusza lub parcie (albo na przemian) bardzo zwiększają przyjemności. Jeśli stosunki analne są przyjemne, warto podjąć dodatkowe kroki, aby nauczyć się nowego orgazmu. Czy chcesz przeżyć swoje życie nie wiedząc jakie masz możliwości przeżywania przyjemności? Zawsze warto spróbować. Może spodoba Ci się?