MAKSYMALNE POBUDZENIE

Miłość analna jest niezwykle bogata. Dla osób, które polubiły pobudzanie analne i chcą spróbować czegoś więcej jest jeszcze wiele różnych możliwości pobudzania. Niektóre zostały opisane poniżej.

Podwójna penetracja
Maksymalne pobudzanie to przede wszystkim podwójna penetracja. Dopiero stosunek z dwoma mężczyznami jednocześnie zapewni kobiecie naprawdę pełne pobudzenie i satysfakcję. Taki stosunek nie jest bardzo trudny. Największym problemem są wrażenia emocjonalne. Jeżeli Twój partner nie chce drugiego kochanka, wtedy przy pierwszych próbach możecie wykorzystać wibrator lub sztuczny penis. Więcej w zakładce podwójna penetracja.

Podwójny stosunek analny
To jest trochę zmodyfikowana forma stosunku podwójnego, przeznaczona dla prawdziwych fanek seksu analnego. W tej wersji obydwaj mężczyźni wsuwają się do Twojego odbytu. Zwieracz rozciąga się maksymalnie, zapewniając kobiecie uczucie maksymalnego wypełnienia. Podwójny seks analny nie jest łatwy, kobieta musi doskonale panować nad swoją pupą i umieć ją rozluźnić. Wrażenia są jednak bardzo ciekawe.

Rozciąganie pupy
Gdy podnieca Cię rozciąganie pupy i penetracja dużymi przedmiotami, przy odpowiednim przygotowaniu możesz czerpać przyjemności z wkładania praktycznie czego zapragniesz. Najważniejsze zasady to: 1) Musisz powoli, stopniowo rozciągać pupę za każdym razem zaczynaj od wąskich przedmiotów i stopniowo wkładaj coraz większe. Możesz też masować zwieracz palcami. Unikniesz bólu jaki towarzyszy gwałtownemu rozciągnięciu zwieracza i ewentualnych drobnych rozdarć naskórka. Nieważne jak duże przedmioty już udawało Ci się włożyć, bowiem po skończonej zabawie zwieracz wraca do pierwotnego stanu i ponownie należy go stopniowo rozszerzać zaczynając następnym razem.
2) Przy każdej zabawie używaj przedmiotu trochę większego niż poprzednim razem. Elastyczność zwieracza nabywa się z czasem, potrzeba dużo praktyki aby pomieścić duże przedmioty.
3) Stosuj dużo środka nawilżającego, ochrania on tkankę Twojej pupy, redukuje tarcie i zapewnia poślizg potrzebny przy wprowadzaniu czegoś do pupy (bez nawilżania trudno jest wprowadzić nawet dwa palce). 4) Opanuj technikę rozluźniania zwieracza, jak dojdziesz do wprawy, będziesz mogła bez dotykania sprawić aby Twój odbyt otworzył się.
Szczególną formą zabaw z rozciąganiem pupy, jest wkładanie całej ręki czyli tak zwany fisting. Jeśli zastanawiasz się czy jest to możliwe to Tak, a nawet jest to bardzo podniecające. Jeśli Cię to interesuje przeczytaj poniżej dokładny opis.

Fisting
Więcecej informacji pod zakładką fisting analny

Głębokie pobudzanie
Odbyt w przeciwieństwie do pochwy nie jest ograniczony głębokością. Nawet najdłuższy penis partnera może wsuwać się w całości. Jednak prawdziwie głęboką stymulację zapewnią dopiero specjalne zabawki. Gdy poznasz właściwą technikę ich wprowadzania, będziesz mogła wsunąć je na kilkanaście centymetrów w głąb odbytu. W taki sposób pobudzane będą wszystkie wewnętrzne strefy erogenne. Żeby głęboka penetracja była całkowicie bezpieczna przeczytaj ważne wskazówki, klikając na poniższy link odnajdziesz dalszą część opisu tej techniki pobudzania. Więcej informacji pod zakładką Głęboki stosunek.

Elektrostymulacja
Nasz układ nerwowy reaguje na podniecenie wysyłając niewielkie impulsy elektryczne. Dzięki zastosowaniu elektroniki możemy imitować te impulsy przy pomocy specjalnych urządzeń. Siła takich bodźców jest niezwykle mała, jednak odpowiednio zastosowane mogą w bardzo łatwy sposób wyzwolić podniecenie i orgazm. Jeśli zainteresował Cię ten temat kliknij na poniższy link. Więcej informacji pod zakładką Elektrostymulacja.

Otwieranie odbytu
Dla wielu początkujących odbyt wydaje się silnie zaciśniętym, zamkniętym miejscem. Tymczasem odrobina wprawy i ćwiczeń sprawi, że będzie można otworzyć odbyt. Dwa najczęstsze sposoby na to by nasz odbyt otworzył się to rozluźnianie zwieracza w odpowiedniej pozycji oraz rozciąganie zwieracza.
Rozciąganie zwieracza. Wejście do odbytnicy zamyka silny mięsień tak zwany zwieracz. Pod wpływem impulsów wysyłanych z mózgu zaciska się. Zwykle jest to proces nieświadomy, ale możemy nim kierować - tak jak oddychaniem. Powstrzymanie się przed zaciskaniem zwieracza jednak nie wystarczy, gdyż nie mamy mięśni, które rozciągają odbyt. Dlatego potrzebny jest jakiś przedmiot, który włożymy do odbytnicy. Rozciągnie on zwieracz, a po wyjęciu odbyt pozostanie otwarty, do momentu, gdy przestaniemy blokować nieświadomy impuls odruchowego zaciskania. Nie trwa to długo, tak jak z zatrzymywaniem oddechu, ale efekt jest bardzo dobry.

Ćwiczenia zwieracza w odpowiedniej pozycji. Jeśli wyćwiczysz świadomą kontrolę nad zwieraczem, wtedy w odpowiedniej pozycji odbyt może się sam otworzyć i pozostać tak nawet przez dłuższą chwilę. Najlepsze pozycje to:
1. klęcząc pochylić się, aż do ziemi, tak aby pupa pozostała wysoko uniesiona. 2. leżąc na plecach unieść pupę wysoko (tak jak przy robieniu świecy), a nogi opuścić, tak aby kolanami dotykać głowy. Pozycja powinna być wygodna, gdyż rozluźnienie mięśni brzucha jest bardzo ważne. Pomocne może też być rozciągnięcie pośladków dłońmi. W takiej pozycji na przemian przyj, tak jakbyś chciała się wypróżnić i zaciskaj zwieracz. Gdy odbyt otworzy się do środka zostanie wessane powietrze. Do kiedy będziesz w tej pozycji odbytnica pozostanie otwarta.
Otwarty odbyt można pieścić, można też kochać się. Ważne jest jednak nawilżenie, gdyż dotyk suchym palcem automatycznie uruchomi odruch zaciskania i odbyt zamknie się.

Wysuwanie odbytu
Wysuwanie odbytu związane jest z przeżywaniem analnego orgazmu. Pojawia się u kobiet które mają już doświadczenie w miłości analnej i dobrze potrafią kontrolować swoją odbytnicę. Tak jak kobiecy wytrysk nie występuje jednak u wszystkich kobiet.
Parcie w czasie penetracji zwiększa odczuwane przyjemności, gdyż wewnętrzne ścianki odbytnicy mocniej zaciskają się, a zwieracz otwiera bardziej ułatwiając szybkie ruchy penisa. Ponadto parcie w momencie orgazmu analnego sprzyja wysunięciu odbytnicy. W tym momencie odbytnica może wysunąć się aby zwiększyć pobudzaną powierzchnię i ułatwić stymulację. Odbytnica wysuwa się na kilka sekund jest wtedy niezwykle wrażliwa, a jej mocne pobudzanie dostarcza silnych przyjemności.