JAK NAMÓWIĆ I PRZEKONAĆ KOBIETĘ DO TEGO RODZAJU MIŁOŚCI

Jeżeli już jesteś z dziewczyną i ona nie chce tego robić, to bardzo ważne jest, abyś dowiedział się co jest przyczyną. Wykaż się przy tym odrobiną dyplomacji, często bowiem zdarza się, że kobieta nie będzie chciała ci powiedzieć lub będzie podawała nieprawdziwe argumenty. Gdy będziesz znał jej prawdziwe powody łatwiej ci będzie ją przekonać. Często kobiety nie robią tego nie dlatego, że boją się o siebie; same są bardzo ciekawe jak to jest, ale obawiają się twojej reakcji. Na przykład, niepokoją się, że mogą nie być czyste w środku lub że źle sobie o niej pomyślisz. Dobrym sposobem jest ostrożne dotykanie pupy kobiety w trakcie zwykłego stosunku. Gdy jest podniecona łatwiej jej będzie zaakceptować takie pobudzanie; poczuje też, że może to być przyjemne. Podczas seksu sięgnij dłonią między jej pośladki i ostrożnie wsuń palec. Nie zaczynaj od razu od próby penetracji penisem, najpierw spróbuj pieszczot. Włożenie penisa wymaga wcześniejszego przygotowania i odpowiedniego rozluźnienia dlatego najpierw popróbuj włożyć palec. Bardzo skutecznym sposobem na analne rozbudzenie kobiety jest wsunięcie palca podczas całowania łechtaczki. Najpoważniejszą i najczęstrzą przeszkodą dla której kobieta nie chce się zgodzić ne ten rodzaj miłości jest strach przed bólem. Odbyt nie rozciąga się tak łatwo jak pochwa. Trzeba penetrować go stopniowo. Najlepiej zacząć językiem, potem wsunąć mały palec mocno nawilżony dopiero potem kciuk. Dopiero gdy kobieta będzie bardzo rozluźniona i podoba jej się stymulacja analna palcami można przejść do stosunku. Podczas obawy kobiety przed bólem należy przekonać ją że zrobisz to w sposób najbardziej delikatny jak tylko potrafisz. A w razie bólu przestaniemy i spróbujemy następnym razem. Nic na siłę, bo można w ten sposób zniechęcić kobietę.

Najczęściej wyrażanymi przez partnerów obawami związanymi z seksem analnym jest sprawa higieny i tego, czy twoja partnerka jest w stanie zmieścić w odbycie członka. Odpowiedzią na te obawy jest odpowiednie przygotowanie się. Ważne szczególnie wtedy, gdy masz zamiar dopiero zacząć naszą przygodę z miłością grecką. Wyjątkowo istotne dla kobiety, gdyż od tego pierwszego razu przeważnie zależy to, jaki w przyszłości będzie miała stosunek do miłości analnej.
Podstawową zasadą, taką samą, jak i przy innych formach współżycia, jest brak pośpiechu, delikatność i więź emocjonalna pomiędzy tobą i twoją partnerką
Samo przygotowanie obejmuje dwa aspekty:
Pierwszy, to zapewnienie odpowiedniej higieny. Czasami wystarczy, że kobieta wypróżni się i weźmie prysznic, kiedy indziej potrzebne jest wykonanie lewatywy. Warto zastanowić się też nad kwestią użycia prezerwatywy.
Drugi aspekt to stopniowe przyzwyczajenie partnerki do penetracji pupy. Palcami, wibratorem, lub wtyczkami analnymi o zwiększającej się średnicy.