GŁĘBOKI STOSUNEK

Pobudzanie analne najczęściej obejmuje stymulowanie odbytnicy i ogranicza się do wchodzenia do środka na głębokość do 12centymetrów. Możliwa jest jednak również głębsza penetracja. W przeciwieństwie do pochwy, której długość wynosi właśnie około 12 centymetrów i dalej już jest koniec, odbytnica, która na początkowym odcinku położona jest równolegle do pochwy tworzy zakręt i prowadzi tuż nad pochwą, ciągnąc się dalej w kierunku jelit. Głębsza stymulacja odbytnicy jest więc nie tylko możliwa, ale również bardzo przyjemna. Są różne sposoby takiego pobudzania, np.: sztucznym penisem - odpowiednio długim. Ponieważ na głębokości około 12 centymetrów odbytnica tworzy dość ostry zakręt oraz przewężenie takie pobudzania wymaga pewnego doświadczenia i zwykle praktykowane jest przez pary które już dobrze opanowały podstawy miłości analnej.
W niektórych przypadkach, do głębokiej penetracji może dochodzić w czasie stosunku analnego. Penis często jest dłuższy od 12 centymetrów, ale zwykle nie wnika w całości do pupy. Głębsza penetracja możliwa jest jednak w niektórych pozycjach. Rozpoczynając stosunek analny wprowadza się penis tylko kilka centymetrów do środka, po kilku minutach jednak pupa przyzwyczaja się do penetracji i rozluźnia się. Wtedy można próbować wejść głębiej. Co pewien czas można rozchylać szeroko pośladki, tak aby nie zasłaniały dostępu do pupy i powoli próbować włożyć penisa jak najgłębiej do środka. Należy to robić powoli, szczególnie pierwszym razem, bowiem gdy partnerka nigdy nie miała nic włożonego tak głęboko będzie odczuwała to szczególnie silnie. Będzie to dla niej tak jak pierwszy stosunek. Odbytnica tam w środku zwykle jest wąska i musi się rozciągnąć aby pomieścić męskiego członka. Najlepiej jest więc postępować tak jak przy pierwszym stosunku analnym. Wprowadzić penisa trochę głębiej niż zwykle, odczekać kilka sekund lub jeszcze lepiej wycofać się trochę i ponownie zagłębić się. Takie stopniowe wsuwanie się i wychodzenie idealnie przygotuje głębszą część pupy do stosunku, przy minimalnym ryzyku wywołania bólu. Gdy penis wejdzie już maksymalnie głęboko i pupa partnerki przyzwyczai się do jego obecności można już kochać się normalnie. Najlepiej początkowo wykonywać niewielkie ruchy będąc bardzo głęboko. Początkowo bowiem ponowne wejście do tej strefy, gdy wysunie się z niej penisa będzie wciąż trochę utrudnione.
Należy wiedzieć, że na głębokości około 12 centymetrów zwykle znajduje się szczególnie miejsce. Może ono wywoływać duże przyjemności, ale początkowo nadmierna stymulacja jest raczej bolesna. Gdy jednak już przyzwyczaicie się do takiej penetracji, będzie już można swobodnie wyjmować całego penisa z pupy i ponownie wkładać go do samego końca, głęboko w odbytnice partnerki. Do głębokiej penetracji nie koniecznie trzeba mieć 20 centymetrowego giganta. Zadowolić partnerkę w ten sposób można również krótszym penisem. Należy wybrać taką pozycję w której będzie można wsunąć się w całości do środka. Najbardziej polecana jest pozycja ukośna. Podobną pozycją, przedstawia poniższe zdjęcie. Dla pokazania penetracji partner odsunął nogę, która powinna być pomiędzy nogami partnerki.Partnerka leżąc na plecach podciąga jedną nogę w kierunku brzucha i lekko przechyla się na bok. Partner klęka pomiędzy jej nogami po obu stronach partnerki, tak że jego jedna noga jest od strony brzucha, a druga od strony pleców partnerki. W ten sposób penis jest tuż pomiędzy rozchylonymi pośladkami kobiety. Głęboka penetracja jest możliwa dzięki temu, że pośladki nie utrudniają już dostępu do odbytu kobiety. Partnerzy mogą zbliżyć się maksymalnie, a członek w całości wniknie do środka. Dla par które mają już pewne doświadczenie analne, głęboka penetracja nie powinna stwarzać problemów. Często okazać się może że stanowi najpełniejszy sposób przeżywania rozkoszy.


głęboka penetracja za pomocą sztywnego przedmiotu