FISTING ANALNY

Fisting, czyli wkładanie ręki do pupy, to bardzo zaawansowana technika pobudzania analnego. Obaj partnerzy doświadczają przy tym bardzo intensywnych doznań. Nie jest to technika dla osób początkujących. Ręka jest największą rzeczą jaka może zmieścić się w środku i też nie zawsze - jeśli jego ręka jest szczególnie duża, a Ty jest szczupła i drobna wtedy możesz mieć trudności z pomieszczeniem jej w środku (wtedy łatwiej jest Tobie włożyć rękę do jego pupy - kliknij po szczegóły). Ale najistotniejszy i tak jest aspekt psychologiczny i odpowiednie przygotowanie. Za pierwszym razem nie uda ci się zmieścić ręki, ale stopniowo Twoja pupa będzie przyzwyczajała się do rozciągnięcia i początkowo mały otworek będzie mógł pomieścić coraz to większe rzeczy. Nie jest też prawdą, że pupa zostanie otwarta już na zawsze. Zwieracz jest mięśniem który kurcząc się zaciska pupę, tak jak każdy mięsień należy go ćwiczyć. Bez ćwiczeń trudno jest np.: dotknąć głową kolan, ale akrobaci potrafią wykonać najdziwniejsze próby. Pupa zwykle jest mocno zaciśnięta i aby włożyć rękę należy przyzwyczaić ją do rozciągania, po wprowadzeniu ręki pupa może pozostać otwarta przez kilka minut, potem jednak normalnie zaciska się, a po 2-3 miesiącach przerwy staje się ona znowu dziewicza, mocno zaciśnięta i nie ma śladu wcześniejszych zabaw.
Jeśli już macie za sobą przygody z seksem analnym spróbuj rozciągać swój odbyt. Możesz stosować różne metody:
1.systematyczne rozciąganie. Wkładając coraz większe przedmioty.
2.rozciągające pompowanie. Kup sztucznego pompowanego penisa. Jest on cienki, ale ma specjalną pompkę. Po włożeniu do pupy napompuj go do takich rozmiarów jakie będziesz wstanie wytrzymać. Możesz to robić stopniowo, trochę napompować, potem pieścić łechtaczkę, jeszcze trochę napompować, itd. Napompowany penis niech pozostanie w środku przez pewien czas.
3.masaż. Masuj zwieracz palcami, powoli rozciągając go. Zwieracz jest w kształcie pierścienia, masuj go między palcami, powoli rozciągaj palcami obu rąk - włóż po jednym lub dwóch palcach obu rąk i odciągaj je na boki. Najlepiej jeśli na zmianę będziesz rozciągać, masować i robić przerwę, stopniowo uda ci się rozciągnąć go dość mocno. Zaletą tej metody jest to, że twoje palce od razu pokryte są środkiem zwilżającym (najlepiej stosować jakiś tłusty środek, wazelinę lub jakiś krem) i od razu możesz sprawdzać czy już twoja ręka zmieści się w środku.
Gdy Twoja pupa jest już przyzwyczajona do rozciągania możecie rozpocząć próby z fistingiem. Ustal z nim na początku, że jest to tylko próba i jeśli uznasz że jeszcze nie jesteś gotowa, to on przestanie. Wiedz, że gdy będzie głęboko przez chwilę może być nieprzyjemnie - gdy najszersza część dłoni będzie przechodziła przez zwieracz, ale gdy jego ręka ostatecznie znajdzie się cała w środku rozciągnięcie zmniejszy się i już będzie tylko przyjemnie. Pamiętaj też, że jak już jego ręka będzie w środku nie powinien jej wyjmować bardzo gwałtownie, lecz powoli, ostrożnie. Po wszystkim należy zostawić pupę aby zregenerowała się i odpoczęła, nie należy wykonywać lewatywy. Odbyt pozostanie otwarty przez chwilę i co najwyżej można go delikatnie masować palcem. Jeśli nie masz partnera możesz zrobić to sama nie jest to aż tak przyjemne, ale za to masz pełną kontrolę i dobrze wiesz co czujesz. Najlepiej na początku przykucać na dłoni, lub sięgać od tyłu będąc na kolanach. Są też specjalne zabawki lateksowe imitujące rękę. Bądź ostrożna z paznokciami!

Fisting wymaga dużo środka nawilżającego, najlepiej jakiegoś tłustego jak wazelina lub krem.
Najpierw wkłada się cztery palce. Pupa łatwiej się rozciąga wzdłuż niż w poprzek.
Nadgarstek jest węższy od dłoni. Gdy cała ręka znajdzie się w środku rozciągnięcie zmniejsza się, wewnątrz bowiem pupa jest znacznie luźniejsza niż zwieracz.
Mężczyzna ma zwykle większą rękę od kobiety, dlatego jest mu trudniej, ale też jest to możliwe.
Można też to robić samemu. Nie jest to zbyt wygodne, ale za to dokładnie czuje się to co się robi.