ELEKTROSTYMULACJA

Elektrostymulacja oznacza pobudzanie seksualne przy użyciu specjalnych elektrod. Nasz system nerwowy jest biologiczną wersją układu elektrycznego. Jego działanie oparte jest na przewodzeniu impulsów elektrycznych. Podczas seksu receptory rozlokowane na genitaliach wytwarzają elektryczne impulsy. Są one następnie przesyłane do mózgu, gdzie powstaje przyjemne odczucie orgazmu. Receptory wytwarzają impulsy w reakcji na nacisk i tarcie. Proces ten można uprościć przez bezpośrednią stymulację delikatnymi bodźcami elektrycznymi. Oczywiście nie chodzi tu o duży prąd. Siła impulsów porównywalna jest z tymi jakie możemy poczuć na przykład zdejmując naelektryzowany sweter.

Wbrew obawom elektrostymulacja jest całkowicie bezbolesna. Odpowiednio słabe i specjalnie dobrane impulsy elektryczne, nawet w tak delikatnych miejscach jak genitalia nie wywołują negatywnych odczuć.
Ta metoda wywoływanie orgazmu jest tak skuteczna, że w przyszłości na pewno powstaną specjalne układy bezpośrednio oddziaływujące na odpowiednie obszary w mózgu, odpowiadające za odczuwanie przyjemności. Jednak już teraz można nabyć dużą ilość różnego rodzaju akcesoriów wykorzystujących odpowiednie impulsy elektryczne. Wiele osób widziało już telewizyjną reklamę mini siłowni czy motylka ujędrniającego biust. Te urządzenia działają na identycznej zasadzie.

Z elektrostymulacji korzystają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Pobudzane mogą być dowolne strefy erogenne. Zabawki są tak projektowane, aby ręce pozostawały wolne. Wystarczy więc założyć wybraną zabawkę i włączyć urządzenie, reszta następuje samoistnie, aż do orgazmu. Specjalny regulator umożliwia dostosowanie siły bodźców do indywidualnych potrzeb. Osoby bardziej zaawansowane mogą pobudzać jednocześnie kilka ulubionych miejsc.


W zagranicznych sex-shopach dostępne są najróżniejsze modele zabawek do elektrostymulacji. Kilka z nich przedstawionych jest poniżej:

Elektro dildo. Super zabawka dla kobiet lubiących maksymalne przyjemności. Ten metalowy wibrator po podłączeniu generatora impulsów staje się prawdziwą machiną do wytwarzania orgazmów.


Kapturki na sutki. Zabawka na początek, ale i dla zaawansowanych jako dodatkowy stymulator. Brodawki pobudzane są oddzielnie. Ten stymulator nie tylko wyzwoli duże przyjemności, ale również zwiększy wrażliwość sutków na tradycyjne pobudzanie.


Pierścienie na penisa. Podstawowa zabawka dla mężczyzny. Pierścienie można zakładać w dowolnym punkcie, dzięki temu każdy dopasuje je do swojego najczulszego miejsca. Jeśli pierścienie będą założone u nasady można odbywać tradycyjny stosunek.


Zatyczka analna. Mega zabawka dla kobiet i mężczyzn. Kompletny zestaw do wszechstronnego pobudzania analnego. Działa na trzech poziomach. Wyłączona jest tradycyjną zabawką przyjemnie rozciągającą odbyt. Po włączeniu wibratora wywołuje rozkoszne mrowienie. A po uruchomieniu generatora impulsów staje się potężnym wyzwalaczem orgazmów. Analne elektrody umieszczone po obu stronach nie tylko pobudzają wnętrze odbytu, ale przede wszystkim bezpośrednio stymulują prostatę u mężczyzn i punkt A u kobiet. Zatyczka sprzedawana jest w zestawie z regulatorem i generatorem, nie wymaga żadnych dodatkowych sprzętów.