PIESZCZOTY ANALNE

Stosunek analny jest tylko jedną z form stymulowania silnej strefy erogennej jaką jest Twoja pupa. Miejsce to bardzo mocno związane jest z odczuwaniem przyjemności i może być pobudzane na wiele różnych sposobów. Zaczynać można delikatnie pieszcząc pupę wilgotnym, na przykład namydlonym palcem. Już dotyk z zewnątrz pokaże Ci jak czułe jest to miejsce. Początkowo włożenie czegokolwiek do środka może wydawać się nie do zrealizowania. Pojawiają się różne obawy, że to nie jest czyste, że Twoja pupa wydaje się taka wąska i ciasna, że to będzie boleć, większość z nich nie ma uzasadnienia. Jednak nie musisz od razu robić jakiś niezwykłych rzeczy. Zacznij powoli, w ten sposób najlepiej poznasz swoje ciało, będziesz wiedziała co możesz zrobić i jakie wiążą się z tym odczucia. Dotykanie się z zewnątrz stanowi pierwszy krok, drugim jest dostanie się do środka. To jest w seksie analnym najtrudniejsze. Twoja pupa leży równolegle do pochwy i jest do niej bardzo podobna, z jedna różnicą - wejście do niej zamyka zwieracz. Jest to mięsień w kształcie pierścienia, zwykle mocno zaciskający ostatnie 2-3 centymetry odbytnicy, głębiej jest już luźno. Zwieracz ponadto jest zwykle suchy, żeby dostać się do środka należy koniecznie zastosować coś co zmniejszy tarcie. Na razie może to być jakiś krem. Koniecznie należy posuwać się powoli, stopniowo poznając to nowe miejsce. Na początku nawet palec może wydawać się za duży, wtedy można zacząć od czegoś jeszcze mniejszego, kształtem przypominające długopis. W ten sposób łatwo poznasz przyjemne doznania, zobaczysz jak to jest, oswoisz się z tym nowym miejscem. Po takim przygotowaniu można rozpocząć naukę prawdziwego seksu analnego. Jak długo potrwa zanim będziesz chciała kochać się analnie, czy w ogóle zdecydujesz się, zależy od Ciebie. Ważne jest, żeby spróbować poznać to miejsce. Nie musisz się kochać analnie, ale sprawdzić jakie doznania wywołuje delikatne dotykanie się z zewnątrz, zapoznaj się ze swoją pupą to przecież część Ciebie. A jeśli uznasz, że wrażenia są tak bardzo niezwykłe, że chcesz spróbować więcej - pozostań na tej stronie i przeczytaj dalsze informacje o miłości analnej.
Miłość grecka nie musi oznaczać wkładania penisa do Twojej pupy. Jeśli nie czujesz, że jesteś na to gotowa, możesz pobudzać to miejsce w inny sposób.

Oto kilka alternatywnych sposobów:
- Pośladki są silną strefą erogenną. Twój partner może na przykład pieścić je w ramach gry wstępnej. Jeśli położysz się na brzuchu, On będzie mógł delikatnie głaskać Twoje pośladki oraz uda. Jeśli lekko rozchylisz nogi będzie mógł też dotykać Twoją pochwę. Niezwykle silne wrażenia wywołuje delikatny dotyk między pośladkami - poproś go jednak by nie próbował wkładać nic do Twojej pupy, będziesz się wtedy mogła rozluźnić i skupić na doznaniach płynących z jego dotyku.
- Sama możesz dotykać się miedzy pośladkami na przykład w czasie kąpieli, możesz wtedy delikatnie poruszać namydlonym palcem, nie wkładaj go jednak do środka.
- Jeśli jego dotyk spodoba Ci się tak bardzo, że będziesz chciała więcej, możesz zgodzić się by ostrożnie próbował włożyć palec. Pamiętaj, że niezbędny do tego jest jakiś środek zwilżający. Delikatna pieszczota palcem może niewiarygodnie rozbudzić Twoje zmysły. Miliony zakończeń nerwowych ulokowanych wokół odbytu będą dostarczały cudownych wrażeń. Wspólnie ustalcie jaka pieszczota jest dla Ciebie najlepsza; czy jest to delikatne wkładanie koniuszka palca do środka, czy to jak opuszkiem palca krąży na zewnątrz, czy może to jak krąży nim w środku, a może gdy wkłada go bardzo głęboko i pieści punkt A? Poświęćcie chwilę na odkrycie tego, a pieszczoty staną się przyjemniejsze dla was obojga.
- Całowanie. Wszyscy którzy doświadczyli pieszczoty językiem łechtaczki, lub penisa wiedzą jak bardzo jest to przyjemne. W okolicy pupy też znajdują się bardzo liczne receptory czuciowe, których subtelna pieszczota językiem sprawi, że rozpłyniesz się w rozkoszy. Można pobudzać pupę samym językiem lub całować wargami, można też próbować wsuwać koniuszek języka do środka. Przyjemności są niezwykłe, dużo jednak osób będzie czuło obawę. Owszem nie jest to bezpieczna forma miłości, ale jeśli robisz to ze swoim stałym partnerem to ryzyko jest niewielkie. Dużo osób ma też obawy ze względu na higienę, jeśli jednak podmyjesz się przed tym to naprawdę będzie czysto. Osoba całująca nie będzie odczuwała różnicy pomiędzy całowaniem pupy i ręki czy innej części ciała, pamiętaj to co jest w środku jest całkowicie odizolowane silnym mięśniem - zwieraczem, a na zewnątrz jest tylko zwykła skóra - tyle tylko że bardzo wrażliwa.
- Wydaje Ci się że spróbowałabyś, gdyby penis Twojego partnera był mniejszy? Spróbuj pobudzać pupę czymś co ma wielkość jaką jesteś wstanie zaakceptować. W sex-shopach są do nabycia specjalne wibratory analne. Ich wielkość zaczyna się od wielkości palca. W ten sposób zobaczysz jak to jest w czasie stosunku. Takim wibratorem możesz też bawić się sama, co jest przydatne, gdy nie masz partnera przy sobie, lub boisz się, że partner zrobi coś nie tak. W taki sposób będziesz miała kontrolę i włożysz wibrator tak jak zechcesz i przerwiesz zabawę kiedy zechcesz. Z partnerem natomiast będziesz mogła wykorzystać wibrator w trakcje zwykłego stosunku. Niezwykle przyjemnie, bowiem, dla obojga partnerów jest włożenie wibratora do Twojej pupy w czasie stosunku. Orgazm jaki wtedy osiągniesz będzie znacznie zwielokrotniony i o wiele bardziej pełny. Zwykle trzeba wibrator przytrzymywać, ponieważ włożony do środka będzie się samoczynni wysuwał z Twojej pupy.
- Zamiast wibratora można wykorzystać coś innego, co masz pod ręką. Nie będzie to wibrowało, ale może być łatwiejsze do zdobycia. Może to być długopis, szczoteczka do zębów, świeczka czy cokolwiek o podobnym kształcie. Nie powinno to być coś co ma ostre krawędzie, będzie trudne do wyjęcia lub może łatwo pęknąć. No i oczywiście zastosuj środek nawilżający. Wprowadzenie czegoś do pupy umożliwi dotarcie do punktu A - odpowiednika punktu G, który znajduje się w odbytnicy, jego pobudzanie łatwo wywołuje silne podniecenie i orgazm.